GASTRO HOLAS

odsávací zákryty, profesionální digestoře

logo

Popis provedení

detail filtru

Těleso odsávacího zákrytu a nástavce jsou vyrobeny z nerezového materiálu 1.4301, který je odolný vůči rzi a kyselinám. Povrchová plocha je opracována jemným broušením a je opatřena folií k ochraně při zpracování a dopravě. Všechny přístupné řezné hrany jsou strojním způsobem dokonale odstraněny. Těleso odsávacího zákrytu je plně svařované. Místa sváru nejsou z vnějšku viditelná a jsou opatřena stejným zrnem zábrusu jako odsávací zákryt.

Filtr je vyroben z hliníkového tahokovu a je opatřen hliníkovým, popřípadě, podle přání zákazníka, nerezovým rámem. Všechny typy odsávacích zákrytů jsou dodávány s volitelným vestavěným ventilátorem a rovněž volitelným osvětlením.

vypouštěcí ventil

K odtoku kondenzátu vznikajícího v tělese odsávacího zákrytu a filtrech slouží průběžný odtokový žlábek, který je součástí odsávacího zákrytu a jeho povrchová úprava je provedena zábrusem, obdobným jako povrchová plocha. V odtokovém žlábku je instalován 3/8” vypouštěcí ventil kondenzátu. Do prostoru neobsazeného filtry jsou vsazeny odpovídající vyrovnávací plechy, rovněž povrchově upraveny jako odsávací zákryt a vybaveny rukojetí pro snadnější manipulaci při čištění odsávacího zákrytu.

U odsávacích zákrytů pro volné zavěšení pod strop jsou závěsné tyče zakrytovány dvoudílným profilem tvaru “U” (viz “Kryt závěsné tyče”).

Gastro Holas - zařízení pro gastronomii, vzduchotechniku a zdravotnictví. Odsávací zákryty, profesionální digestoře.
Kloboučky 500, Zastávka u Brna 664 84, mobil: 602 519 908, e-mail: zdenek.holas@volny.cz